ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  התקנת סיבים אופטיים

  המונח סיבים אופטיים הפך בשנים האחרונות לטכנולוגיה המובילה והמתקדמת ביותר לחיבור בתים ומשתמשים לרשת האינטרנט. מדובר בטכנולוגיה לא חדשה שמבוססת על עקרונות פיזיקליים של העברת מידע בצינורות (סיבים) באמצעות אור. מכיוון שמהירות האור בתוך הסיב נחשבת למהירות גבוהה במיוחד הרי שבעזרת התקנת סיבים אופטיים אפשר להעביר מידע, כלומר זרימה וגלישה באינטרנט במהירות גבוהה של העברת נתונים. הסיבים האופטיים מספקים חוויית גלישה מהירה במיוחד, ללא עיכובים וללא תקיעות של המסכים או האתרים ותכונה נוספת שכדאי לדעת היא רמת האבטחה הגבוהה שיש בהעברת המידע דרך הסיבים האופטיים. כל התכונות האלה הופכות את הטכנולוגיה למבוקשת ומתקדמת.

  מי מבצע התקנת סיבים אופטיים?

  כיום, אפשר לבצע התקנת סיבים אופטיים על ידי אנשי מקצוע עצמאיים או דרך חברות שונות שמספקות תשתית אינטרנט למגוון רחב של משתמשים ולקוחות. ההתקנה נחשבת לפשוטה ואם מדובר במבנה שממילא מבצעים בו שיפוצים או שהוא נמצא בתהליך בנייה הרי שההתקנה מתבצעת עוד בטרם מונחים היסודות למבנה וכך לא צריך בשלב מאוחר יותר לקדוח בקירות. גם בדירות או בתים שכבר עומדים וקיימים אפשר להתקין את אביזרי טכנולוגיית הסיבים האופטיים והם מחוברים ישירות לארון התקשורת אשר ממוקם מחוץ לדלת הבית בדרך כלל. כיום, מדובר בטכנולוגיה המבוקשת ביותר ולא בכדי הרבה מאד לקוחות ומשתמשים מתעניינים בהתקנה זו ובמהירות הגלישה שהיא יכולה לאפשר להם.

  היתרונות הרבים של הסיבים האופטיים

  היתרון הגדול ביותר שאפשר לקבל כאשר בוחרים התקנת סיבים אופטיים הוא המהירות של הגלישה, כלומר המהירות שבה המידע עובר בסיבים באמצעות חלקיקי האור והיעדר התקלות בתוך הסיבים. הכבלים של הסיבים האופטיים מוצמדים לכבלים מנחושת שנחשבים לפחות רגישים להפרעות אלקטרומגנטיות, למשל, ולכן אין כמעט הפרעות בזרימת האור. הכבלים נחשבים לחזקים ועמידים ורק לעיתים רחוקות נדרש להחליף אותם או לבצע בהם כל סוג אחר של טיפול. חשוב שהכבלים לא יתקפלו או יקבלו זווית וכך הזרימה תישאר תקינה.

  מיקה טכנולוגיות מציעים לכם סיבים אופטיים בהתקנה מהירה, פשוטה ובמחיר שיתאים לכם וכך תיהנו מאינטרנט עוצמתי, מהיר ונוח לגלישה.

   

  סיבים אופטיים התקנה

  הסיבים האופטיים הם המילה האחרונה בתשתיות אינטרנט ותקשורת. מדובר בטכנולוגיה פיזיקלית שמסתמכת על העברת מידע על ידי חלקיקי אור שנעים לאורך סיבי זכוכית שקופים ובזכות המהירות הגבוהה שלהם גם העברת המידע (זרימה) גבוהה מאד. סיבים אופטיים התקנה נחשבת לפשוטה ומהירה ויש גם כבלים של תשתית שניתן כיום להתקין כבר בשלב שבו מניחים גם תשתיות אחרות כמו מים או חשמל באתר בנייה או שיפוצים. כל מי שעושה שימוש ברשת האינטרנט (ומי לא עושה בה שימוש יומיומי כיום, בעצם) יכול לצאת נשכר משימוש בתשתית הסיבים האופטיים והיא אכן גם נחשבת למומלצת ביותר.

  איך מבוצעת סיבים אופטיים התקנה נכונה ומותאמת?

  בכל מקום שבו עומדים לגלוש באינטרנט צריך לבצע את ההתקנה כך שהיא תתאים למקום עצמו – בית פרטי, דירה בבניין מגורים משותף, בניין משרדים או בית עסק. חשוב מאד שמומחה שמכיר את התחום יגיע למקום, יאתר את המיקום של ארון התקשורת המקומי או הדירתי ויקבל את ההחלטות המושכלות בנוגע לקביעת סיבים אופטיים התקנה במקום הנכון ובדרך הכי טובה ומתאימה. לכל בית או דירה תהיה ההתקנה האישית שלהם ולא תמיד אפשר לבצע בדיוק את אותה ההתקנה במדויק ביותר ממקום אחד. מכאן החשיבות של התקנת הסיבים על ידי איש מקצוע מומחה ומנוסה בתחום. זה מה שיבטיח שאכן המשתמש יוכל ליהנות מהטכנולוגיה המתקדמת אצלו בבית.

  למה דווקא סיבים אופטיים?

  ברגע שמבינים שזו הטכנולוגיה החדישה והאחרונה שהתפתחה בתחום אי אפשר לוותר על סיבים אופטיים התקנה בכל מקום – בבית או בעסק. אי אפשר כיום להשוות את הגלישה דרך הסיבים האופטיים לשום סוג אחר של גלישה דרך טכנולוגיות אחרות ולכן אם מרגישים שהאינטרנט בבית לא זורם כמו שצריך או שיש ניתוקים ותקלות – מומלץ לפנות אל מי שמומחה בתשתיות תקשורת ולקבל ממנו ייעוץ בנוגע לבחירה של תשתית אחרת שתהיה מתאימה יותר לצרכים והשימושים.

  מיקה טכנולוגיות מספקת גם ייעוץ מקצועי מתקדם ועדכני וגם התקנות של תשתיות תקשורת מכל הסוגים בהתאמה אישית לכל לקוח ולכל משתמש.

  ממליצים עלינו

  אלעד

  תודה רבה לחברת מיקה טכנולוגיות על שירות מצויין ואדיב, ממליץ בחום לכולם!

  יצחק

  ממליץ בחום על חברת מיקה טכנולוגיות, שירות אדיב ומקצועי ביותר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן