ליצירת קשר

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

  מתח נמוך

  בישראל יש שלוש רמות של רשתות אספקת חשמל – מתח עליון, שהוא העברת חשמל מתחנת כוח אחת לתחנת כוח אחרת והחשמל מועבר דרך עמודי חשמל ענקיים שאפשר לראות בצדי הדרכים והכבישים הראשיים. מתח גבוה – שבו עובר החשמל אל התשתיות המקומיות והרשת האחרונה היא מתח נמוך שמותאם לשימוש של הצרכנים הפרטיים והביתיים ברחובות ובבתים. על עמודי חשמל פזורים בכל רחבי העיר או היישובים אפשר לראות שנאים שהתפקיד שלהם הוא להמיר את המתח הגבוה למתח נמוך על מנת שאפשר יהיה להזרים את החשמל אל הבתים ולא תהיה בו סכנה מבחינת הלקוחות, כלומר הצרכנים הביתיים ושאפשר יהיה לשלוט בו דרך לוחות החשמל שבלובי הקומה.

  מי נותן מענה שקשור בעבודות מתח נמוך?

  עולם החשמל עשיר ומגוון ולא כל חשמלאי יכול לתת כל מענה שקשור ברשת החשמל. מכיוון שהמתח הנמוך הוא הרמה הראשונית והנמוכה ביותר הרי שחשמלאי שהוסמך לתת מענה מתח נמוך יוכל להגיע אל בית או דירה, לאבחן תקלה בלוח החשמל, להחליף מתגים או להבין מה לא מתפקד כמו שצריך. הלקוח הבייתי שחווה קצר, תקלה או הפסקת חשמל צריך לוודא שהוא מזמין לצורך טיפול בתקלה חשמלאי מוסמך ומורשה ולא כל שיפוצניק או הנדי מן יכולים או רשאים לתת את המענה הזה. תמיד חשוב לוודא שהחשמלאי נושא רישיון עיסוק מתאים.

  החשיבות של טיפול בחשמל על ידי חשמלאי

  מי שלא מוסמך להתעסק עם לוח חשמל מתח נמוך עדיף שלא יעשה את זה. התעסקות לא נכונה גם עם המתח הנמוך עלולה להיות מסכנת חיים ומכאן החשיבות של יצירת קשר עם חשמלאי מוסמך ומורשה. חשוב מאד להפיץ מידע זה על מנת שאף אדם שלא מכיר את רשת החשמל לא ינסה לאבחן תקלה ובוודאי שלא ינסה לתקן בעצמו. גם המתח הנמוך עלול להיות מסוכן ולכן חשוב לפנות אל איש מקצוע מנוסה, מוסמך ואמין.

  מחפשים חשמלאי מתח נמוך? צרו קשר עם מיקה טכנולוגיות ותקבלו שירות מקצועי ברמה גבוהה, זמינות גבוהה ומחירים נוחים לכל כיס.

  ממליצים עלינו

  אלעד

  תודה רבה לחברת מיקה טכנולוגיות על שירות מצויין ואדיב, ממליץ בחום לכולם!

  יצחק

  ממליץ בחום על חברת מיקה טכנולוגיות, שירות אדיב ומקצועי ביותר

  ליצירת קשר

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   שיווק דיגיטלי לעסקים שיווק דיגיטלי לעסקים
   דילוג לתוכן